Strona startowa
Straż Miejska wspólnie z działkowcami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Łojewska   
wtorek, 27 września 2016 11:34

W minionym tygodniu odbyło się zebranie zorganizowane przez Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Elblągu przy ulicy Kościuszki, na które zaproszono przedstawicieli Straży Miejskiej. Głównym celem narady z Prezesami Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu Okręgu Elbląga było przekazanie informacji związanych z ogólnie pojętym bezpieczeństwem i porządkiem na terenie i wokół ogrodów działkowych, zwiększenie świadomości prawnej działkowców oraz ich odpowiedzialności za utrzymanie czystości i przez to poprawę estetyki naszego miasta.
Największym problemem na terenach ogródków działkowych i wokół ich jest zanieczyszczanie odpadami pochodzącymi z działek, jak części altanek,  mebli, opon czy resztek roślinnych w bardzo dużych ilościach. Wypalanie ich jest nagminne, co jest karygodne i nie powinno mieć miejsca.
Straż Miejska współpracuje  z prezesami ROD poprzez uczestnictwo w tego typu zebraniach. Organizuje pogadanki nie tylko dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, ale także dla tych starszych.Karolina Wiercińska, Straż Miejska w Elblągu

 

Telefon alarmowy

tel. alarmowy:  986

Galeria zdjęć

 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu

Logowanie