Strona startowa
Akcja „Posesja” w toku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Łojewska   
czwartek, 24 marca 2016 13:21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na terenie naszego miasta w dniach 21 – 25 marca prowadzone są działania pod hasłem akcja „Posesja”. Zespoły w składzie strażników miejskich, policjantów, przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, zarządców budynków mieszkalnych i urzędu miejskiego przeprowadzają kontrole wyznaczonych terenów pod kątem wiosennych porządków.

Zdarzają się jeszcze tereny, które pozostawiają wiele do życzenia i natychmiastowo wymagają uprzątnięcia. Z reguły są to działki niezagospodarowane, na obrzeżach miasta i mające właścicieli poza granicami naszego miasta, a nawet kraju. Wtedy kontakt z takimi osobami jest bardzo utrudniony. Jednakże większość rejonów naszego miasta jest w trakcie intensywnych porządków i wszystko nabiera estetycznego wyglądu oraz wiosennego charakteru.
Za dwa tygodnie strażnicy miejscy dokonają rekontroli zanieczyszczonych terenów wskazanych do uprzątnięcia. Jeżeli właściciele nie wywiążą się z obowiązku ich uporządkowania będą wyciągane w stosunku do nich wnioski karno - administracyjne.Karolina Wiercińska, Straż Miejska w Elblągu


Poprawiony: czwartek, 24 marca 2016 13:30
 

Telefon alarmowy

tel. alarmowy:  986

Galeria zdjęć

 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu
 • Straż Miejska w Elblągu

Logowanie